Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Семінар-тренінг «Управління проектом: від ідеї до результату»

05.04.2017

Сьогодні у залі районної державної адміністрації об 11.00 годині відбувся семінар-тренінг «Управління проектом: від ідеї до результату» за сприяння Департаменту з підвищення конкурентноспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.
У роботі семінару участь взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керівники органів місцевого самоврядування, бюджетних, комунальних установ, працівники райдержадміністрації, депутати місцевих рад району...


Під час заходу було детально розглянуто питання проектного менеджменту, надано рекомендації по процедурі заповнення заявок на участі у проектах, напрацюванні проектних пропозицій тощо.

Перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Надія Кривицька ознайомила слухачів з сучасними методиками проектного управління, найбільш поширеними інструментами ініціювання, планування, виконання та контролю соціальних проектів та змістовно відповіла на запитання цільової аудиторі.