Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Головою районної ради скликано позачергову ХVІ сесію Валківської районної ради

10.04.2017

Головою районної ради Віталієм Оношою відповідним розпорядженням № 17-с від 10 квітня 2017 року скликано позачергову ХVІ сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, змін та доповнень до окремих районних Програм, вирішення невідкладних питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та земельних відносин.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання ХVІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 13 квітня 2017 року (четвер) о 10.00 годині…


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 10 квітня 2017 року № 17-с

Про скликання ХVІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік :

1. Скликати ХVІ, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання ХVІ, позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 13 квітня 2017 року о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 800 годині.

4. Внести на розгляд ХVІ сесії районної ради наступні питання:
4.1. Інформація голови Валківської районнонної виборчої комісії Перемота І.Г. про визнання обраним депутатом Валківської районної ради від від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Степанова С.І
4.2.Про дострокове припинення повноважень депутата Макогон О.І.
4.3.Про внесення змін до рішень районної ради щодо обрання постійних комісій районної ради
4.4. Про затвердження Прорами боротьби із карантинними бур`янами на території Валківського району на період 2017-2021 років
4.5.Про внесення змін до районних Програм
4.6. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 24 березня 2017 року № 15
4.7. Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
4.8. Про розподіл вільного залишку районного бюджету
4.9. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 261-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.10. Звіт директора КП «ВОДА» про роботу підприємства за рік.
4.11. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
4.12. Про розгляд листа Державної служби геології та надр України щодо отримання спеціального дозволу ТОВ «Прайм Альянс» на користування надрами з метою видобування піску і суглинку Литвинівського родовища, що знаходяться у Валківському районі Харківської області.
4.13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
4.14. Про встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Велика Губщина Мельниківської сільської ради Валківського району Харківської області та затвердження проекту землеустрою щодо їх зміни.
4.15. Про встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Мельниково Мельниківської сільської ради Валківського району Харківської області та затвердження проекту землеустрою щодо їх зміни.
4.16. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша