Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  На пленарному засіданні позачергової ХVІ сесії районної ради депутатами розглянуто три десятки питань порядку денного

13.04.2017

Відбулося пленарне засідання позачергової ХVІ сесії районної ради VІІ скликання. На початку роботи сесії головуючим було надано слово голові районної виборчої комісії Перемоту І.Г., який оголосив постанови Валківської РВК, згідно яких замість Губського Г.Є., який склав депутатські повноваження, депутатом районної ради визнаний Степанов Станіслав Іванович (за списком ПП БПП «Солідарність». Інформація була взята депутатами до відому, керівники району привітали нового депутата ради та вручили посвідчення депутату Степанову С.І. …


Згідно особистої заяви депутата Макогон О.І. (РПО ПП «НАШ КРАЙ») ухвалено рішення про припинення її депутатських повноважень. У зв’язку із змінами у депутатському корпусі районної ради внесено зміни до складу постійних комісій. Змінено склад комісії з питань земельних відносин, головою комісії обраний депутат Лісовин М.Я., до складу комісії з питань комунальної власності включено депутата Степанова С.І.

Відповідно до затвердженого порядку денного внесено зміни та доповнення до діючих цільових районних Програм та затверджено Програму боротьби із карантинними бур’янами на території Валківського району на 2017-2021 роки, місцевим радам рекомендовано затвердити власні місцеві програми.

Погоджено ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2017 рік та затверджено ряд рішень фінансового характеру: про розподіл вільного залишку районного бюджету, внесення змін до кошторисів бюджетних установ та змі до районного бюджету.

Заслухано та взято до відома звіт про роботу КП «Вода» та подовжено на рік контракт з директорм підприємства Валерієм Бушновим. Затверджено ряд рішень з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та з питань земельних відносин.

Депутатами районної ради ухвалено два звернення до Президента України, Голови Верховної ради України, Прем’єр-міністра України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв`язку з агресією Російської Федерації та стосовно недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.