Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  18 квітня - День пам’яток історії і культури в Україні та Міжнародний день пам’яток і визначних місць

18.04.2017

Звернення голови районної ради Віталя Оноші з нагоди Дня пам’яток історії і культури в Україні та Міжнародного дня пам’яток і визначних місць.

Важливим складником історичної будь-якої нації та народу є культурна спадщина. Тому щороку 18 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день пам’яток і визначних місць. Цього ж дня в Україні відзначають День пам’яток історії і культури. Валківська земля славиться своїм багатим як історичним, так і культурним минулим. Внесок валківських митців народних промислів, письменників, поетів, художників у створення української культурної та інтелектуальної спадщини важко переоцінити…


В день пам’яток історії та культури вітаю всіх музейних працівників та валківчан, які долучаються до щоденної нелегкої праці із збереження культурної спадщини української землі!

Сердечно дякую Вам за подвижницьку працю на ниві збереження національних святинь та безцінних скарбів українського народу. Упевнений, що й надалі Ваша подвижницька праця допомагатиме людям усвідомлювати своє коріння, зберігати історичну пам’ять, передавати прийдешнім поколінням духовні скарби нашого народу.

Бажаю усім міцного здоров’я, добра та злагоди, наснаги у здійсненні Вашої почесної місії. Добробуту Вам і Вашим родинам та нових звершень у благородній справі охорони культурної спадщини.

З глибокою шаною та повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша