Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  22 квітня – Міжнародний день Землі

22.04.2017

Звернення голови районної ради Віталя Оноші з нагоди Міжнародного дня Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі – символічне свято любові та турботи за наш спільний дім, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Свято, яке має на меті привернути увагу людей до проблем екології і в той же час нагадати всім про екологічні катастрофи, змусити кожну людину замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем…


В Україні екологічна криза значно поглибилась після аварії на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року, що призвело до різкого погіршення стану здоров’я населення та зниження його відтворення. Рішенням парламенту від 1992 року всю територію нашої країни було оголошено зоною екологічного лиха.

У стосунках з природою людство зіткнулося із серйозними і складними проблемами, а отже людина й суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів. У наш час досягнення науки й техніки відкривають не тільки можливості для задоволення потреб людини, але й створюють передумови для збереження і примноження ресурсів Землі. У розв’язанні цього завдання важливу роль відіграють екологічні освіта та виховання всього населення, особливо молоді, якій жити й працювати в третьому тисячолітті.

Тож, у День землі закликаю мешканців району докласти всіх зусиль до збереження навколишнього середовища, взяти участь у спільних громадських екологічних акціях в своїх місцевих громадах, залучаючи до цих заходів з наведення ладу біля свого будинку, своєї вулиці, свого села, селища, міста дітей та молодь. Земля вимагає нашої турботи та дбайливого ставлення до себе, збережімо її красу та неповторність для нащадків!