Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всеукраїнського дня психолога

23.04.2017

23 квітня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день психолога. Фахівці стверджують, що без психології у наш непростий час не можуть бути вирішені багато життєво важливих проблем людства. Сьогодні практичні психологи працюють у кожному загальноосвітньому та дошкільному навчальному закладі району, вирішуючи безліч проблем та конфліктів, надаючи професійну допомогу педагогам, учням, вихованцям дитсадків та їх батькам у вирішенні багатьох життєвих питань, сприяють налагодженню конструктивного спілкування та взаємовідносин в родинах та колективах…


Тож, шановні психологи, щиро вітаю Вас із професійним святом! Всеукраїнський день психолога – це гарний привід сказати «дякую» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті. Бажаю вам справжнього щастя без тривог і негараздів, нових досягнень у вашій ювелірній роботі, об’єктом якої є душа людини!

Нехай ваша невичерпна життєва енергія та чуйність до всіх, хто звертається по допомогу, сприяє іншим подолати розгубленість, стурбованість, інформаційну залежність, залагодити непорозуміння в колективі, сімейні негаразди, а іноді і почати жити новим життям. Зі святом!

З повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша