Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Віталій Оноша привітав учасників дитячого спортивного свята ПЕРШИЙ КРОК

30.05.2017

Щороку в перший день літа світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях ми бажаємо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими, розумними та щасливими. З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в спорткомплексі ДЮСШ «Спорт для всіх» щороку відбувається загальнорайонне спортивне дитяче свято «Перший крок», метою якого є формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя…


Учасників свята спорту, яке відбулося сьогодні, щиро вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, які побажали 138 починаючим спортсменам з 17 дошкільних навчальних закладів району вдалих стартів та особистих перемог.

Малеча завзято змагалася у різноманітних естафетах, оцінювалися також зовнішній вигляд, девіз, пісня, емблема кожної команди. Феєричне та яскраве дійство не залишило байдужим нікого з присутніх, яскраво прикрашений зал, оригінальні костюми учасників, веселий сміх і виступи дітлахів надали гарного настрою всім присутнім.

За результатами кожної естафети відзначалися переможці. Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка», ІІ місце виборола команда Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка», ІІІ місце посіла команда Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька».

Переможці відзначені грамотами, кубками та медалями, а учасники - отримали подарунки та морозиво. Щиро вітаємо переможців та всіх учасників дитячої спартакіади, зичимо великих перемог.