Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Керівники району привітали дітвору Валківщини з Міжнародним днем захисту дітей та початком літа

01.06.2017

Святкування Міжнародного дня захисту дітей, яке розпочалося в районі 30 травня районною спартакіадою «Перший крок», сьогодні, у перший день літа, продовжилося веселим дитячим святом на центральній площі міста, на яке разом зі своїми вихователями, педагогами та батьками зібралися юні валківчани різного віку – і школярі, і дошкільнята.

Всіх учасників та гостей свята, відкриваючи загальнорайонний захід, щиро вітали керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, які від чистого серця бажали дітям міцного здоров’я та успіхів, завжди бути радісними та щасливими, зростати достойними людьми та неодмінно стати гордістю своєї країни…


Тим часом на площі вже розпочалися ігри та конкурси, і веселі клоуни закружляли у радісному хороводі малечу. А перед сценою розгорнулося яскраве дійство – танцювальний флешмоб, у якому взяли участь учні Валківського ліцею імені Олександра Масельського та дошкільнята.

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей, як і щороку, на площі також відбувся районний дитячий фестиваль-конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Дивокрай» та конкурс дитячих малюнків, пісенний конкурс та інші розваги. Цього року за пропозиціями організаторів свята з нагоди надання безвізу для нашої країни працівниками бібліотек та освітніх закладів району був організований квест «Мандруємо країнами ЄС», в якому мали змогу взяти участь всі бажаючі.