Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Сьогодні Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Звернення голови районної ради Оноші В.П.

05.06.2017

Шановні валківчани! Сьогодні світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людства до природних ресурсів. Це один із способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, підвищити обізнаність людей і стимулювати конкретні дії з поліпшення якості довкілля. Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів – це наша спільна турбота і наше спільне майбутнє…


Цей день – не тільки професійне свято екологів, а й привід для того, щоб замислитися – а що я особисто зробив для того, аби зберегти довкілля для прийдешніх поколінь. Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів – це наша спільна турбота і наше спільне майбутнє. Тому переконаний, що об’єднані зусилля фахівців природоохоронних організацій і всіх небайдужих громадян у розв’язанні екологічних проблем сприятимуть розвитку Валківського району та України, нашому спільному безпечному майбутньому.

Від щирого серця зичу всім міцного здоров’я, добробуту і великих успіхів у нелегкій праці зі збереження та оздоровлення навколишнього природного середовища.

Голова Валківської районної ради
Віталій Оноша