Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Заходи до Дня захисту дітей в Огульцівській громаді

05.06.2017

3 червня 2017 року в Огульцівській громаді відбулись святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей. Участь у цих заходах взяли народний депутат України Біловол О.М., депутат Харківської обласної ради Пієв С.М., заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., начальник відділу освіти райдержадміністрації Новосел В.В., Огульцівський сільський голова Веретельник А.О...
За сприяння депутатів обласної ради Біловол Т.В. та Пієва С.М. біля місцевої загальноосвітньої школи було встановлено дитячий ігровий майданчик. Новосел В.В. предала дітям від голови РДА Войтенка В.І. морозиво, а Біловол О.М. пригостив всіх присутніх солодощами. Та найкращим подарунком для Огульцівської громади від депутатів Біловол Т.В. та Пієва С.М. став святковий концерт у сільському будинку культури імені Т.Г. Шевченка ансамлю «ДВА КОЛЬОРИ» та заслуженого діяча мистецтв України Андрія Піхи...


Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. передав щирі вітання громаді від голови районної ради Оноші В.П., депутатського корпусу та виконавчого апарату райради та подякував народному депутату України Біловолу О.М. та депутатам обласної ради Біловол Т.В. та Пієву С.М. за підтримку у вирішенні питань і проблем місцевої громади, за встановлений дитячий ігровий майданчик та за заміну всіх вікон на нові енергозберігаючі в місцевій школі та дитсадку.

Отець Олексій, настоятель місцевих Огульцівського і Шарівського православного Храмів привітав усіх присутніх зі Святом Святої Трійці, подякував Добродіям за добрі справи та освятив майданчик і дітей та присутніх Свяченою водою.

Народний депутат України Біловол О.М. та депутат обласної ради Пієв С.М. подякували громаді за згуртованість у вирішенні питань місцевого значення та завірили про дальшу підтримку у вирішенні всіх місцевих ініціатив.

Огульцівський сільський голова Веретельник А.О. подякувала депутатам за внесок у розвиток громади, за прекрасний концерт, який підняв настрій і дітям, і дорослим.

Святковий концерт дійсно вирізнявся особливим піднесенням та прекрасною гармонійною атмосферою в залі, діти танцювали, а Яцина Ю.Д., Біловол О.М. заспівали разом із Андрієм Піхою пісні, які підсумували свято потужною нотою радості та акордом добра і настрою!

По закінченню концерту біля будинку культури відбулось народне масове гуляння, а безкоштовно смачною кашою та іншими стравами частували огульчан за підтримки місцевого ТОВ «Огульчанське +» та його директора Рибака В.В.

А у цей час аматори самодіяльної сцени під керівництвом директора СБК Коваленко Л.М. дарували присутнім свої творчі виступи, пісні, танці і гумор.

У такий спосіб свято до Дня захисту дітей в Огульцівській громаді вдалося і діти запамятають цей день, як день особливого єднання, коли посадовці і депутати, освітяни та односельці обєдналися в селі Огульці заради дітей, заради щасливого майбутнього!