Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань

07.06.2017

Головою постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку Наталією Сургай 6 червня проведено засідання комісії, під час якої депутатами розглянуто сім питань порядку денного та розділ «Різне», опрацьовано звернення, що надійшли до комісії та внесено пропозиції щодо вирішення піднятих проблем.

Про визнання обраним депутатом Валківської районної ради від Валківської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Любченко Юлії Анатоліївни доповів голова Валківської районної виборчої комісії Іван Перемот...


Про хід виконання заходів районних профільних програм доповіли головний лікар КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов, начальник відділу освіти РДА Вікторія Новосел та начальник сектору культури і туризму РДА Валентина Шевченко.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Іван Горошко представив на розгляд депутатів проект рішення про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення районної держадміністрації на здійснення виплат готівкою компенсації за пільгове тверде та рідке паливо громадянам пільгової категорії, які проживають в будинках з пічним опаленням.

Звернення депутата районної ради Надії Гусейнової щодо законності дії точки грального бізнесу у м. Валки запропоновано винести на розгляд сесії районної ради та рекомендовано визнати її звернення депутатським запитом до правоохоронних органів.