Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у роботі журі обласного конкурсу журналістських робіт
«Історії успіху громад»


06.06.2017

Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад».
Заступника голови районної ради Яцину Ю.Д. було включено до складу обласного журі конкурсу в якості експерта в частині досвіду роботи районних рад і місцевого самоврядування. Юрій Дмитрович взяв активну участь у роботі журі обласного пілотного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад», сьогодні відбулось останнє засідання та урочистості з нагоди Дня журналіста...


У рамках першого обласного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад», який базовано на адаптованій до місцевих потреб методології Програми РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», компетентне журі визначило по три переможця у п’яти номінаціях:

«Краща публікація у друкованому ЗМІ»
1. Василець Тетяна Володимирівна, газета Слобідський край
2. Шаульський Михайло Олексійович, газета Вісник Чугуївщини
3. Шаповал Євген Володимирович , газета Наша Слобожанищина

«Краща онлайн-публікація»
1. Шульга Аліна Володимирівна, медіапроект Накипіло
2. Касьяненко Ростислав Юрійович, інформаційний портал Справжня варта
3. Коновалова Олена Василівна, Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості

«Кращий радіо матеріал»
1. Кривоніс Тетяна Вікторівна, обласне радіо
2. Нищета Федір Олексійович, обласне радіо
3. Фомін Олег Анатолійович, радіо Новая волна

«Кращий відеоматеріал»
1. Зінковська Оксана Вікторівна, медіагрупа Об’єктив
2. Кутнова Євгенія Олександрівна, КП Харьковские известия
3. Тофан Надія Вікторівна, медіагрупа Об’єктив

«Краща публікація у шкільному ЗМІ»
1. Мірошніченко Поліна Юріївна, Школа кіно та телебачення Дитятко
2. Звягінцева Оксана Вадимівна, Близнюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3. Ульянова Валерія Станіславівна, Харківська гімназія №34.

Конкурс запроваджено з метою донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі, розвиток місцевого самоврядування – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до відродження величі Харківщини.

Урочистий прийом до Дня журналіста відбувся сьогодні у Будинку рад. На честь свята голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав журналістську спільноту області та вручив нагороди обласної ради.
«Харківщина має власну унікальну та впливову журналістську спільноту, з якої вийшло багато відомих представників української «четвертої влади», які визначають сьогодення та майбутнє національних мас-медіа.

В умовах, коли держава та суспільство проходять через етап трансформації, як це відбувається зараз в Україні, мас-медіа належить особлива роль. Будь які реформи не можуть бути успішними, якщо громадяни не отримуватимуть достовірну та вичерпну інформацію про перетворення, що відбуваються в країні, які переваги принесуть із собою зміни», - сказав Сергій Чернов.

Саме тому, як зазначив голова Харківської обласної ради, в контексті реалізації реформи місцевого самоврядування, Харківська обласна рада започаткувала в грудні 2016 року конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад». Основна ідея, яку було закладено в Конкурс, не тільки в тому, щоб донести всім жителям зміст і цілі реформи місцевого самоврядування. А й продемонструвати, як скористатися новими можливостями, котрі відкриває реформа та процес децентралізації, щоб привести свою громаду до успіху.

За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини журналісти області були нагороджені грамотами та відзнаками Харківської обласної ради.