Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Засідання постійної комісії з питань комунальної власності

06.06.2017

6 червня об 11.00 годині відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності. Членами комісії розглянуті всі питання порядку денного.

На розгляд сесії погоджено винести питання щодо подовження трудових відносин з Носатовим Б.В., головним лікарем КЗОЗ «Валківська ЦРЛ». Думки депутатів розійшлися щодо термінів подовження контракту (на 1 чи на 5 років), тому вирішено винести вирішення цього питання на розсуд всього депутатського корпусу...


Також на розгляд сесії внесено питання про погодження виплати грошової премії головному лікарю КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району» Орловій М.І.

Заслухано звіт редактора Ірини Обихвіст про роботу комунального підприємства «Редакція газети «Сільські Новини» та внесено це питання до переліку питань порядку денного сесії.

Звернення депутата районної ради, члена комісії Надії Гусейнової щодо законності дії точки грального бізнесу у м. Валки запропоновано винести на розгляд сесії районної ради та рекомендовано визнати її звернення депутатським запитом до правоохоронних органів.