Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Подарунок Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валківській районній ДЮСШ «Спорт для всіх»

21.06.2017

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал, директор ПСП «Лан» Сергій Байрачний відвідали міський стадіон ім. А.Г. Свистунова, де Благодійним Фондом подаровано новий сучасний трактор-газонокосарку директору ДЮСШ «Спорт для всіх» Віталію Мельнику для потреб закладу...


На Валківщині важливе місце відводиться створенню умов для занять спортом, у першу чергу, юних мешканців району та міста. У минулому році валківчани виграли міні-проект на проведення капітального ремонту покриття спортивного майданчика Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх».
У цьому році за кошти районного бюджету проводяться роботи щодо оснащення основного футбольного поля та реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Розвитку фізичної культури і спорту у нашому районі приділяється значна увага.

«На цьому робота не зупиниться, будемо і далі рухатися у цьому напрямку, залучати кошти для оновлення матеріально-технічної бази спортивних закладів», - зазначив Віктор Войтенко.

Голова районної ради Віталій Оноша щиро подякував голові Правління «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області» Євгену Шаповалу за чудовий подарунок, який сприятиме забезпеченню умов для спортивних занять, та відзначив, що приємно працювати з фондом, реалізовувати проекти, тим більше, що Євген Володимирович є корінним валківчанином.