Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Районні урочистості з нагоди Дня державної служби

23.06.2017

Сьогодні о 10.00 годині у залі засідань Валківської районної державної адміністрації відбулись районні урочистості з нагоди Дня державної служби.
Керівники району та міста Оноша В.П., Войтенко В.І. та Скрипніченко В.В. щиро привітали всіх державних службовців, працівників апарату Валківської райдержадміністрації, її структурних підрозділів та районних служб з загальнодержавним професійним святом.
Кращі держслужбовці відзначені Почесними Грамотами та Подяками...


Від імені місцевого самоврядування Валківщини, районної ради, місцевих рад, депутатів всіх рівнів, органів самоорганізації населення у день професійного свята державних службовців привітав голова районної ради Віталій Оноша. Він відзначив професійність у роботі органів виконавчої влади районного рівня та подякував всім за конструктивну співпрацю.

Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Котенко Т.М. від місцевого самоврядування району подарували держслужбовцям Валківщини крім привітань квіткову композицію, зачитавши Памятну адресу та вручивши торт, щоб підсолодити емоційні враження від свята.

Також голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина підготували спеціальний музичний подарунок та дуетом заспівали пісню як побажання здійснення мрій у мирній державі, яка стала приємним сюрпризом для державних службовців та задала підвищений емоційний тон, бадьорий настрій та додала музичного драйву, оптимізму і позитивної енергетики присутньому загалу.

Звертаючись до присутніх на святі державних службовців, Віктор Войтенко подякував їм за роботу. «Безперечним є те, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє народу. Сьогодні Україна переживає особливий етап своєї історії, глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Саме тому сьогодні суспільство покладає на державних службовців особливу відповідальність та чекає від нас глибокої компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи», - зазначив голова райдержадміністрації.
Також Віктор Іванович побажав державним службовцям витримки, мудрості, патріотизму та високого професіоналізму, належної оплати праці.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди свята – Дня державної служби, Віктор Войтенко вручив кращим державним службовцям Подяки та Грамоти райдержадміністрації.
Музичні вітання для присутніх на святкуванні підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.