Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Випускні урочистості - 2017 у місті Валки

24.06.2017

Сьогодні Центральна площа міста Валки зібрала не тільки випускників шкіл міста, сюди прийшли всі, хто вітав молодь із визначною та хвилюючою подією в житті.
Цього року Валківщина має 136 випускників денної форми навчання та 17 заочної, з них 4 медалісти. На площі зі сцени їх особисто привітали керівники району та міста...


Випускники - 2017… Для них сьогодні вже позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому контрольні, попереду - доросле життя. Шкільні спогади назавжди будуть для них найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.
Керівництвом району вручено золоті медалі відмінникам навчання міста Валки, а їх маємо 2. Бажаємо їм вдалого вибору майбутньої професії і успіхів у дорослому житті.

Ніжними переливами звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, випускники - 2017 прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Молодість, краса, сила і талант - це все у них сьогодні є, і хай благословить їх Господь у самостійне життя.

з використанням матеріалів http://valky-rda.kh.gov.ua/news/2142/50338