Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Головою районної ради скликано
позачергову ХVІII сесію Валківської районної ради


03.07.2017

Головою районної ради Віталієм Оношою відповідним розпорядженням № 23-с від 3 липня 2017 року скликано позачергову ХVІIІ сесію Валківської районної ради.
Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, забезпечення співфінансування з районного бюджету міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, внесення змін та доповнень до районних Програм, вирішення невідкладних питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та земельних відносин.
Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.
Пленарне засідання ХVІIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 6 липня 2017 року (четвер) о 10.00 год.
Засідання 2-х постійних комісій з питань бюджету та з питань комунальної власності відбудуться цього ж дня, 6 липня 2017 року о 9.00 годині. Читайте нижче розпорядження...


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 3 липня 2017 року № 23-с

Про скликання позачергової
ХVІII сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення та соціально-економічного розвитку району, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік :
1. Скликати позачергову ХVІII сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання позачергової ХVIIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 6 липня 2017 року (четвер) о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 830 годині.
4. Винести на розгляд позачергової ХVIIІ сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
4.2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 261-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.3. Про затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати
4.4. Про внесення змін та доповнень до районних Програм
4.5. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
4.6. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок
4.7. Про депутатські запити
4.8. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради терміново довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша