Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Позачергова ХVІII сесія Валківської районної ради -
запрошуємо депутатів взяти активну участь !!!


03.07.2017

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі профільних постійних комісій та позачергової ХVІIІ сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться
6 липня 2017 року (четвер) о 10.00 годині.

В цей же день, 6 липня 2017 року, в четвер, о 9.00 годині відбудуться засідання профільних постійних комісій:
- о 9.00 год. - постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.),
- о 9.00 год. - постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)
- о 9.00 год. постійна комісія з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Лісовин М.Я.)...


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 3 липня 2017 року № 23-с

Про скликання позачергової
ХVІII сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення та соціально-економічного розвитку району, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік :
1. Скликати позачергову ХVІII сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання позачергової ХVIIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 6 липня 2017 року (четвер) о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 8.30 годині.
4. Винести на розгляд позачергової ХVIIІ сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
4.2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 261-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.3. Про затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати
4.4. Про внесення змін та доповнень до районних Програм
4.5. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
4.6. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок
4.7. Про депутатські запити
4.8. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради терміново довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша