Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З Днем Незалежності, Валківщино!!!
Привітання голови районної ради Віталія Оноші.


24.08.2017

Дорогі друзі! Шановні валківчани!
Від мене особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради з нагоди 26-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України прийміть сердечні вітання та побажання великого щастя, миру і любові, глибокої віри в гідне майбутнє рідної землі! На долю нашого народу випало чимало випробувань. Сьогодні Україна, як вільна європейська країна, будує свою незалежну політику. Тож нехай наш прапор, як атрибут державності та єдності, завжди майорить над країною, додаючи нам віри в себе та вселяючи в нас гордість за свій працьовитий, миролюбний і героїчний народ.


День Незалежності – свято державності та єдності. Як ніколи, сьогодні ми повинні бути єдиною згуртованою громадою заради того, щоб зберегти стабільність у нашому регіоні, щоб повернути мир на всю українську землю, щоб діти, онуки наші жили у вільній і демократичній країні, в якій людина, її життя є найвищою цінністю. Об’єднавши зусилля влади та громади ми обов’язково здолаємо усі труднощі і перепони на шляху побудови квітучої України.

В ці святкові дні від щирого серця, від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і починаннях. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, хай мир і злагода панують у нашому спільному домі, а ваша плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього кожного з Вас, рідної Валківщини та всієї України.

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша