Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем знань

01.09.2017

Шановні педагоги та вихователі!
Дорогі учні, студенти, батьки!
Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь, без перебільшення, його відзначають всі: від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг...


Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить багато чого. Кожного року наші школярі перемагають на олімпіадах різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності. Валківщина завжди відрізнялася високим інтелектуальним потенціалом, і я вірю, що всі разом ми збережемо і примножимо його.

У цей світлий день я бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань, а школярам – успіхів та особистих досягнень у новому навчальному році! Зі святом 1-го вересня!

З повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша