Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Питання стану реалізації міні-проекту «Надійні водогони – крок до об’єднання громад» розглянули сьогодні на нараді у голови районної ради Оноші В.П.

04.09.2017

Про стан реалізації спільного міні-проекту трьох місцевих громад (Валківської міської, Старомерчицької селищної та Новомерчицької сільської) йшлося сьогодні під час наради у голови районної ради Віталія Оноші.

В рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» міні-проект розвитку територіальних громад «Надійні водогони – крок до об’єднання громад (заміна аварійних ділянок водогонів до важливих соціальних об’єктів населених пунктів Валківського району)» загальною вартістю 148,725 тис. грн. буде реалізований виконавцем – комунальним підприємством «Вода» Валківської районної ради та презентований у жовтні місяці...


За інформацією представників адміністрації підприємства роботи ведуться згідно графіку. У селищі Привокзальне зроблено розмітку та трасіровку заміни трубопроводу водогону, придбані пластикові труби, в тому числі для заміни частини водогону на свердловині у місті Валки. Для запобігання обмерзання труб водогону в с. Новий Мерчик у зимовий період КП «Вода» виготовляється проект робіт.