Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Висловлюємо щиру подяку всім, хто приймав активну участь у ліквідації наслідків ДТП, що сталися нещодавно в районі, та порятунку постраждалих

06.09.2017

Валківська районна рада висловлює щиру подяку всім, хто за службовим обов’язком приймав участь у порятунку людей, постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, що сталися минулого тижня на території району, та в оперативній ліквідації наслідків аварій. Щиро дякуємо головному лікарю КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдану Носатову, головному лікарю КЗОЗ «ЦПМСД Валківського району» Марині Орловій, хірургам та персоналу Валківської лікарні, начальнику Валківського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександру Крещуку та співробітникам служби за оперативне реагування, високопрофесійні злагоджені дії, небайдужість до чужої біди. Низький уклін всім Вам!


Довідка.
4 вересня 2017 року під час апаратної наради в райдержадміністрації спільними Подяками районної ради та райдержадміністрації відзначено Богдана НОСАТОВА – головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня» та Олександра КРЕЩУКА - начальника Валківського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області за високий професіоналізм, чіткість та злагодженість дій, людяність та небайдужість проявлені під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод на території Валківського району.

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року на автошляху Київ –Харків –Довжанський на 411 кілометрі сталося ДТП з постраждалими, а саме 17 травмованих та 2 загиблих осіб. На автошляху Київ –Харків –Довжанський 411 км, поблизу с. Рідкодуб Валківського району водій автомобіля «Форд Транзит», в якому знаходилось 10 пасажирів, рухаючись в напрямку м. Київ, не впорався з керуванням та допустив лобове зіткнення з автомобілем «Фольксваген», в якому знаходилось 8 пасажирів. В ході ДТП загинуло 2 жінки, 6 осіб госпіталізовано до лікарень м. Харкова та 11 осіб госпіталізовано до Валківської ЦРЛ з різними ступенями тяжкості.