Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відбулося пленарне засідання позачергової ХІХ сесії районної ради

08.09.2017

Сьогодні о 12.00 годині відбулося пленарне засідання позачергової ХІХ сесії районної ради, під час якого депутатами розглянуто всі внесені до порядку денного питання та затверджено відповідні рішення: внесено зміни та доповнення до трьох районних програм, відкориговані кошториси бюджетних установ, внесено зміни до районного бюджету, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок…


Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Валківського району на 2016-2918 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 березня 2016 року №76-VІІ доповідала Валентина Шевченко – начальник сектору культури і туризму Валківської РДА. З метою зміцнення, розвитку та модернізації матеріально-технічної бази закладів культури, поповнення фонду централізованої бібліотечної системи новими виданнями, покращення передплати періодичних видань для повного задоволення потреб населення району депутатами районної ради підтримані пропозиції щодо внесення ряду змін до Програми, збільшивши прогнозні асигнування на виконання окремих заходів.

Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 06 січня 2017 року № 281-VІІ доповів Іван Горошко – начальник управління праці та соціального захисту населення Валківської РДА. Підтримавши пропозицію райдержадміністрації депутати ухвалили рішення, яким дозволяється управлінню праці та соціального захисту населення Валківської райдержадміністрації здійснити відшкодування ПАТ «Укртелеком» невідшкодовану заборгованість по витратах, понесених внаслідок надання послуг зв’язку пільговим категоріям населення та інших витрат за 2016 рік на загальну суму 97367, 79 грн. та 1600 грн. судового збору.

Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 9 лютого 2017 року № 286 присутнім доповіла Ірина Івашина – головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації. Депутати підтримали представлений проект рішення та внесли ряд доповнень до розділу 5 «Підвищення стандартів життя», а саме до п.5.7 «Житлово-комунальне господарство», п.5.1 «Охорона здоров’я», п.5.8 «Капітальне будівництво та ремонт об’єктів бюджетної та житлово-комунальної сфери» та розділу 6 «Гуманітарна сфера» п.6.1 «Освіта».

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ та про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та додатків до нього доповідала Лариса Левчук – начальник фінансового управління РДА, яка ознайомила депутатів із пояснювальними записками до проектів рішень та надала необхідні пояснення.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня фізичної культури в межах фонду оплати праці погоджено виплату грошової премії директору Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» Віталію Мельнику.

Голова постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Микола Лісовин доповів, що профільною комісією розглянуто та винесено на розгляд сесії сім проектів рішень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Всі проекти рішень підтримані депутатами.

Також підтримане і звернення депутата Олександра Іванського до Служби автомобільних доріг Харківської області щодо ремонту автошляху на відрізку Старий Мерчик – Новий Мерчик. Зважаючи на вкрай незадовільний стан дорожнього покриття дороги, по якій щодня їздить шкільний автобус, депутати одноголосно визнали звернення депутатським запитом, який буде направлено за належністю.

За проханням депутата Надії Гусейнової депутатами обговорено відповіді, які надійшли на її депутатський запит щодо законності функціонування у місті Валки ігрових закладів під вивіскою «Спортлото». В результаті розгляду відповідей, що надійшли з різних інстанцій, у тому числі з правоохоронних органів, та зважаючи на те, що проблема залишилася не вирішеною, питання направлено на розгляд, напрацювання пропозицій та контроль за його вирішенням до постійної комісії з гуманітарно-правових питань.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Віталій Оноша запросив всіх присутніх на стадіон ДЮСШ «Спорт для всіх», де в рамках спортивного свята відбудеться відкриття нового поля для міні-футболу зі штучним покриттям та презентація успішно реалізованого міні-проекту «Вдала інвестиція в здоров’я валківчан», розробленого ініціативною групою «Студент» м. Валки.