Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Святкові урочистості до Дня фізичної культури і спорту

09.09.2017

8 вересня на стадіоні імені Свистунова А.Г. Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Участь у святі спорту взяли депутат Харківської обласної ради Едуард Юрченко, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, депутати районної ради, спортсмени, працівники галузі фізичної культури, ветерани спорту…


Приємним подарунком для всіх спортсменів стало відкриття майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, яке використовують на найкращих майданчиках нашої країни. Реконструкцію поля Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» здійснено за кошти районного бюджету.

Голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко в своїх вітальних промовах щиро дякували всім, хто долучився до реконструкції поля: депутатам районної ради - за підтримку пропозицій та ухвалені рішення, спонсорам – за надану фінансову допомогу, будівельникам – за якісно та оперативно виконану роботу, керівнику ДЮСШ «Спорт для всіх» Віталію Мельнику – за ініціативність та щоденну турботу про реалізацію проекту та всім іншим – за небайдужість та сприяння.

Очільники району привітали всіх присутніх із визначною подією, яка є ще одним кроком вперед у розвитку галузі спорту в районі та побажали усім любителям спорту міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, нових спортивних здобутків та особистих перемог у змаганнях.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту кращі спортсмени Валківщини, працівники галузі фізичної культури та спорту, тренери відзначені спільними Почесними грамотами та Подяками районної ради та райдержадміністрації.