Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З професійним святом привітали очільники району валківських рятівників

15.09.2017

17 вересня в Україні відзначають професійне свято сильні, мужні і відважні люди, які цілодобово надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, - рятівники. Це свято всіх, хто за покликом душі і серця обрав для себе нелегку і сповнену ризиками професію.

Сьогодні на урочисте зібрання до працівників Валківського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області завітали голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко. Керівники району та міста щиро вітали працівників служби з професійним святом, бажали побажала їм та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру і добра, наснаги і оптимізму на довгі і щасливі роки...


А кращі представники райвідділу за добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята були відзначені грамотами та подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Приємним подарунком для всіх рятівників Валківського району став сертифікат на отримання спеціальних захисних костюмів для пожежних «ФЕНІКС», які будуть придбані за сприяння районної ради та райдержадміністрації.