Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

18.09.2017

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з виконавчим апаратом районної ради, під час якої були обговорені поточні питання кожного з відділів ради. Посадовим особам апарату районної ради доручено почати відпрацювання листів, клопотань, звернень, що надходитимуть для розгляду на наступній сесії ради. Також відповідальним особам доручено тримати на особистому контролі стан реалізації, завершення та відкриття міні-проектів, що ще залишаються в стадії впровадження…


Особливу уваги необхідно приділити забезпеченню надання підсумкових звітів по міні-проектам, що впроваджуються в територіальних громадах району, - відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» конкурсанти повинні надавати упродовж місяця з дати реалізації міні-проекту підсумковий звіт про результати, досягнуті внаслідок реалізації міні-проекту – переможця.

Також йшлося про доручення постійній комісії з гуманітарно-правових питань, надане профільній комісії за результатами позачергової ХІХ сесії районної ради.