Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Сучасним дітям – сучасну бібліотеку!

27.09.2017

У Валківському районі 27 вересня 2017 року о 12.00 год. відбулася урочиста презентація вже сьомого успішно впровадженого міні-проекту «Сучасним дітям – сучасну бібліотеку!», в рамках якого у місті Валки на базі Валківської центральної районної дитячої бібліотеки створено сучасний молодіжний інформаційно-бібліотечний комп’ютерний центр…


Зусиллями керівника бібліотеки Ольги Войтенко та ініціативної групи урочисте відкриття перетворилося на імпровізовану дитячу казку, чарівні герої якої Бібліошка та Компик цікаво розповіли гостям про зміни, які відбулися у дитячій бібліотеці з придбанням нової сучасної техніки. Дітям, які прийшли у світ і підростають та навчаються у час новітніх комп’ютерних технологій, стануть у великій нагоді всі ті ґаджети, які були придбані в рамках реалізації міні-проекту, що став одним з переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

Директор бібліотеки Ольга Войтенко, начальник сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентина Шевченко відзначили важливість конкурсу, який надає можливість втілювати в життя цікаві ідеї, та щиро дякували організаторам конкурсу, всім, хто допомагав розробляти та реалізовувати міні-проект, спонсорам та всім друзям храму дитячої книги.

За кошти обласного, районного бюджетів та кошти спонсорів загальною сумою 99100 грн. було придбано сучасний телевізор та супутникову антену, три робочі комп’ютерні місця (столи, стільці та комп’ютерні системи, підключені до системи «Інтернет»), планшет багатофункціональний (що працює в тому числі і як проектор) і великий демонстраційний екран до нього, два сучасні принтери для кольорового друку (МФУ та «фабрика друку»). Всі ці ґаджети знайшли великий попит у дітвори, яка і раніше часто навідувалася до бібліотеки, і вже привернули до книгарні нових користувачів.

Голова районної ради Віталій Оноша разом із депутатом обласної ради Едуардом Юрченко передали учасникам презентаційного заходу вітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків облради Олени Кулик, які відзначили цей міні-проект як один із креативних та життєздатних у регіоні та вирізняється від інших якістю підготовки та сучасним соціальним ефектом.

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та заступник голови районної ради Юрій Яцина підкреслили інноваційність проекту, який ефективно впливає на різновікові соціальні групи учнівської молоді та є привабливим в частині використання інформаційно-комп’ютерних технологій саме в бібліотеці, яка є осередком освіти і культури в районі.

Член конкурсного комітету обласного Конкурсу «Разом у майбутнє» Едуард Юрченко вручив керівнику ініціативної групи міні-проекту та завідувачу районної дитячої бібліотеки сертифікат та логотипи Конкурсу, які підтвердили успішну і якісну реалізацію міні-проекту в районі.