Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В залі пленарних засідань районної ради вітали працівників дошкільних навчальних закладів району

27.09.2017

Голова районної ради Віталій Оноша привітав з професійним святом керівників, вихователів та інших працівників дошкільних навчальних закладів району під час урочистостей, які відбулися у залі пленарних засідань районної ради з нагоди відзначення в Україні Дня дошкілля...


Присутній загал зі святом також вітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, голова районної організації профспілки Ольга Бабенко, вихованці дошкільних навчальних закладів м. Валки та солісти РНД «Іскра».

Голова районної ради Віталій Оноша від себе особисто та від всього депутатського корпусу щиро бажав працівникам дошкільних навчальних закладів успіхів у такій важливій справі, як виховання дітей – майбутнього нашої країни; дякував присутнім за невтомну, творчу, нелегку працю та бажав всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди.

В ході святкових урочистостей керівники району відзначили спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників дошкільної освіти району, а міський голова – кращих в професії представників міських дошкільних навчальних закладів.