Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  «ЗАТИШНА ШКОЛА» Благодатненської сільської громади

29.09.2017

Ще один проект з категорії «Енергоефективність та енергозбереження» в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку місцевих територіальних громад «Разом у майбутнє» впроваджено у Валківському районі.

Сьогодні у селі Серпневе урочисто було презентовано розроблений ініціативною групою громадян Благодатненської територіальної громади та успішно реалізований міні-проект «ЗАТИШНА ШКОЛА»…


Завдяки небайдужості місцевої громади та її мешканців – членів ініціативної групи, їх участі в розробці проектних документів та перемозі цього міні-проекту в обласному конкурсі, за кошти обласного та місцевого бюджетів (загальною сумою 63196 грн.) сьогодні у Серпневому навчально-виховному комплексі (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) завершено комплекс робіт з енергозбереження. Завдяки проекту «Затишна школа» в приміщенні навчального закладу встановлено комплект сучасних енергозберігаючих дверей та здійснено ремонт входу до НВК.

З цією радісною для всіх учнів та вихованців закладу, їх батьків, педагогів та вихователів подією учасників урочистого презентаційного заходу щиро вітали голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, депутат обласної ради Сергій Пієв, Благодатненський сільський голова Андрій Ландишев. В урочистостях також взяли участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, начальник відділу освіти РДА Вікторія Новосел та інші.

Вітаючи присутніх із успішною реалізацією міні-проекту, депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування Сергій Пієв передав щирі вітання від голови обласної ради Сергія Чернова та на знак успішного впровадження в життя проекту «ЗАТИШНА ШКОЛА» вручив керівнику ініціативної групи відповідний сертифікат та логотипи обласного конкурсу міні-проектів розвитку місцевих територіальних громад «Разом у майбутнє».