Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Нарада з питань пільгових перевезень пасажирів залізничним транспортом відбулася в райдержадміністрації

29.09.2017

У нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, начальник Сумської дирекції залізничних перевезень Олена Ситник, начальник юридичного сектору Сумської дирекції залізничних перевезень Поліна Панченко, голови місцевих рад району, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Основною темою розгляду на нараді було питання розрахунків за пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом в районі…


У вступному слові перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча наголосила на нагальних проблемах, які потребують термінового вирішення. «Ми зібралися на нараду, щоб знайти рішення щодо перевезення громадян пільгових категорій, яке б задовольнило і керівників залізниці, і голів місцевих рад, а найголовніше – людей», - зазначила Наталія Миколаївна.

Голова районної ради Віталій Оноша наголосив на тому, що район завжди підтримає пільговиків. Питання щодо розгляду Порядку відшкодування залізничному транспорту за перевезення громадян пільгових категорій буде винесено на розгляд депутатського корпусу району та надано доручення щодо підготовки необхідних документів управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Головам місцевих рад рекомендовано вивірити списки пільговиків в розрізі населених пунктів.