Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день лікаря

02.10.2017

Привітання голови районної ради Віталія Оноші

Шановні працівники галузі охорони здоров’я Валківщини! Дозвольте привітати вас з професійним святом — Міжнародним днем Лікаря — святом тих, хто пов’язав свою долю з найблагороднішою професією — рятувати життя і здоров’я людей…


З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня щороку відзначається Міжнародний день лікаря.

Лікар — почесна і благородна професія. Збереження здоров’я пацієнтів — це щоденна робота лікарів. Щодня, у будні та вихідні, комусь потрібна Ваша неоціненна допомога. Кожен з вас зайнятий своєю справою: хтось допомагає малюкам з’явитися на світ, хтось оперує годинами, забуваючи про сон - у кожного своя місія, своя робота. Та всіх вас об’єднує одна головна мета — зберегти життя і здоров’я пацієнтам, допомагаючи, зміцнюючи, зцілюючи і рятуючи!

Спасибі кожному лікарю Валківщини за Вашу працю, участь, співпереживання, неоціненну допомогу і добре серце! В Міжнародний день Лікаря бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, удачі і благополуччя, насолоди від життя. Нехай ніколи не вичерпаються ваше душевне тепло, чуйність і увага до людей. Успіхів і наснаги Вам в роботі і житті!

З повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша