Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з виконавчим апаратом районної ради

02.10.2017

Під час наради голова ради Оноша В.П. поінформував посадових осіб виконавчого апарату про результати наради з питань пільгових перевезень пасажирів залізничним транспортом, яка відбулася 29 вересня в райдержадміністрації. Дане питання буде ініційовано райдержадміністрацією на розгляд чергової сесії районної ради. Управлінню праці та соціального захисту населення РДА доручено розробити та подати на розгляд депутатів відповідну районну Програму...


Заступник голови районної ради Юрій Яцина доповів про направлення до обласної ради пакетів документів кандидатур, відібраних для участі в обласному конкурсі професійної майстерності «Краща посадова особа місцевого самоврядування». Також поінформував про підготовку поточної звітності до обласної ради про хід реалізації міні-проектів та уточнення термінів презентації вже успішно реалізованих проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

Начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Лариса Вєрєвська доповіла про першочергові актуальні справи відділу, проходження планової перевірки райвійськкоматом, надання поточної звітності.

Посадовим особам виконавчого апарату районної ради доручено готувати матеріали, що надходитимуть, для розгляду депутатами в постійних комісіях та черговій сесії ради, яка орієнтовно відбудеться у жовтні місяці.