Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В РНД ІСКРА вітали валківчан поважного віку

04.10.2017

Сьогодні у творчій світлиці районного народного дому «Іскра» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана зібралися представники поважного покоління Валківщини. Зі святом присутніх вітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, які відзначили вагомий трудовий внесок старшого покоління валківчан у розбудову Валківського району, та щиро бажали присутнім міцного здоров’я, щастя та радості, добра і оптимізму.
Заступник голови районної ради Юрій Яцина привітав присутній ветеранський загал від імені Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації та підкреслив особливу роль ініціатив, пропозицій та рекомендацій районної організації ветеранів у проведенні роботи у цьому важливому напрямі виховання дітей та молоді...


Продовжилося свято яскравими виступами аматорів народного мистецтва Валківщини та учнів ліцею, які виконали вальс та запросили до танцю шановних ветеранів. А по завершенню урочистостей для усіх присутніх за добрим українським звичаєм було влаштовано частування солодощами та фруктами, організоване за сприяння районної державної адміністрації і районної ради.