Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Стан надання медичної допомоги учасникам АТО -
на особливому контролі обласної і районної влади!


05.10.2017

Сьогодні о 9.00 годині у залі засідань Валківської райдержадміністрації відбулась розширена нарада робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації демобілізованих учасників антитерористичної операції під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Осадчої.
Участь у міжвідомчій розширеній нараді від місцевого самоврядування Валківщини взяв заступник голови районної ради Юрій Яцина.
У нараді взяли участь управлінці обласного рівня, заступник начальника Управління охорони здоров`я Харківської облдержадміністрації Геннадій Бондарчук, головний лікар Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни Юрій Федченко та керівники закладів охорони здоров’я, члени районної громадської спілки учасників АТО...


Необхідність розв’язання проблем реабілітації учасників АТО нині є одним з найбільш значущих питань, якому приділяється значна увага на усіх рівнях, не виняток і наш Валківський район.
05 жовтня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відповідно до графіка проведення, складеного за підсумками наради від 20.09.2017 року під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка М.Є.

Керівники медичної галузі району Марина Орлова та Богдан Носатов доповіли про стан роботи з надання медичних та реабілітаційних послуг учасникам АТО.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Горошко поінформував присутніх про соціальну підтримку всіх учасників АТО, про надання путівок на санаторно – курортне лікування.
Питання обліку та працевлаштування в районному центрі зайнятості окреслила у своєму виступі начальник районного центру зайнятості Алла Наріжна.
Олександр Сіренко, комісар районного військкомату, зупинився на обліку всіх учасників АТО, їх правовій допомозі.

Члени районної громадської спілки учасників АТО Володимир Марченко та Микола Петренко озвучили проблеми, які хвилюють їх побратимів.
В свою чергу Геннадій Бондарчук та Юрій Федченко, звертаючись до учасників наради, наголосили на тому, що необхідно якомога більше приділяти уваги даній категорії саме в плані психологічної реабілітації.

Наталія Осадча, підсумовуючи нараду зазначила, що влада й надалі буде вживати усіх заходів, спрямованих на підтримку учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. «Вивчити кращий досвід і допомогти – наше головне на сьогодні завдання» - зазначила вона, звертаючись до присутніх.

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. вніс пропозиції щодо активного залучення громадськості, учасників АТО, закладів охорони здоровя, місцевих рад, райдержадміністрації та депутатів районної ради до складання проекту районної цільової комплексної довгострокової Програми соціальної підтримки учасників АТО на 2018-2020 роки. Причому ці процеси повинні відбуватися разом із бюджетним процесом в кінці поточного року та залучення місцевих рад для затвердження відповідних місцевих Програм та та солідарної фінансової участі у фінансуванні основних заходів та направлення допомоги учасникам АТО, які поправу на це заслуговують!

З використанням медійних інформаційних та фото-ресурсів офіційного веб-сайту РДА
http://valky-rda.kh.gov.ua/news/205/52267