Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області презентував збірку дитячих наказів депутатам

11.10.2017

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у презентаційному заході Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, під час якого учасникам було представлено Звіт про результати проведення Конкурсу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області «Я – депутат місцевої ради».
Доброчинці видали і презентували унікальну збірку, до якої увійшли найцікавіші ідеї школярів Харківського регіону щодо покращення життя у місцевих громадах. Частиною збірки, в тому числі, стали ініціативи, висловлені валківськими школярами – переможцями районного етапу Конкурсу: учня Серпневого НВК Артема Онацького, учениці Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасії Мартинової та учениці Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасії Дорош.


Презентоване видання засноване на результатах творчого конкурсу, який навесні цього року проводив серед старшокласників Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. В рамках конкурсу школярі писали твори на тему «Я - депутат місцевої ради» і ділилися своїми думками про те, як покращити життя конкретного села, містечка, району. На розгляд журі було подано більш ніж півтисячі творчих робіт від учнів 72 шкіл Валківського, Близнюківського, Барвінківського, Первомайського та Балаклійського районів, а також міст Мерефа і Первомайський. Кращі ідеї школярів благодійники зібрали в окреме видання, аналогів якому немає в Україні.

«Проаналізувавши твори, ми виділили проблеми, які найбільше хвилюють сільську молодь, а також можливі шляхи вирішення цих проблем, запропоновані дітьми. Вийшла свого роду збірка дитячих наказів, якими депутати місцевих рад і чиновники можуть керуватися у своїй діяльності», - розповідає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Збірку буде розіслано чиновникам і депутатам для подальшої реалізації цікавих актуальних ідей молоді на місцях.

Позитивні зміни у своїх громадах вже помітили учасники конкурсу з різних районів області. Деякі з висловлених дітьми ідей сьогодні вже втілюються в життя. Такі ініціативи ще більше включать молодь до суспільно-політичних процесів в своїй громаді та в країні.

Представники органів місцевого самоврядування запевняють, що обов’язково прислухаються до пропозицій молоді. Більше того, чиновники і депутати закликають молодих людей не залишатися осторонь і спільно змінювати життя рідної громади на краще.

Конкурс творів, започаткований Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, отримає своє продовження в наступному році. Цього разу він буде проводитися серед школярів з інших районів Харківщини.