Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Хай живе козацька слава!

14.10.2017

Святковий концерт «Хай живе козацька слава!» до свята мужності, патріотизму та героїзму - Дня захисника України підготували для валківчан солісти та творчі колективи Валківського районного народного дому «Іскра». Починаючи із 2014 року 14 жовтня в Україні вшановують та вітають всіх причетних до високого звання Захисник – мужніх, незламних, всіх, для кого честь, гідність, патріотизм – не просто слова.

Святкові урочистості зібрали до глядацької зали РНД «Іскра» членів громадських організацій - учасників антитерористичної операції, воїнів-афганців, ветеранів війни, представників трудових колективів, мешканців району…


Звертаючись до присутніх голова районної ради Віталій Оноша привітав валківчан зі святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Відмітив героїзм та споконвічне прагнення українців до свободи та незалежності, яке в усі часи народжувало героїв, що без вагань ставали на захист своєї родини та рідної країни. Подякував всім, хто в різні часи ставав на захист української держави та свого народу, побажав всім присутнім міцного здоров᾿я та довгих років життя, родинного щастя, добробуту, миру та злагоди.

В рамках святкових урочистостей відбулося нагородження військовослужбовців, які служать у Валківському районному військовому комісаріаті. Спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації відзначеним вручили голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.