Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня статистики

20.10.2017

Щороку 20 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день статистики (World Statistics Day). Його святкування започатковане Статистичною комісією Організації Об’єднаних Націй у 2010 році на 64 сесії ООН. Таке рішення було прийняте, враховуючи значимість статистичної інформації для вимірювання прогресу на національному, регіональному та міжнародному рівнях і підтримки сучасних процесів управління соціально-економічним розвитком…


Статистика охоплює різні сфери суспільного життя. Національні статистичні офіси здійснюють моніторинг багатьох галузей економіки, зокрема промисловості, сільського господарства, інвестицій та будівництва, зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі, ринку праці, соціального забезпечення, охорони здоров’я, освіти й культури, охорони навколишнього середовища, демографічної ситуації тощо. Своєчасні та надійні дані забезпечують інформаційні потреби для прийняття виважених управлінських і політичних рішень, а також для контролю за досягненням поставлених цілей.

Всесвітній день статистики покликаний привернути увагу громадськості до важливої роботи, яку кожен день виконують фахівці статистичних служб, розробляючи й надаючи суспільству точні, об’єктивні та зіставні дані.

Українські статистики, визнаючи свою належність до світової статистичної спільноти, виробляють інформацію з урахуванням міжнародних норм та стандартів і наполегливо працюють у напрямі подальшого удосконалення вітчизняної статистичної системи.

Валківська районна рада вітає усіх, хто пов’язав свою діяльність зі статистикою, та бажає успіхів і нових професійних досягнень! Із Всесвітнім днем статистики!

Голова районної ради
Віталій Оноша