Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Стан будівництва об’єктів на контролі влади

20.10.2017

20 жовтня 2017 року в райдержадміністрації відбулася нарада щодо стану будівництва у Валківському районі об’єктів, що фінансуються з різних джерел фінансування. Таких об’єктів станом на сьогодні є 13, серед яких:
- капітальний ремонт водогону у м.Валки;
- встановлення башти Рожновського у м.Валки;
- капітальний ремонт покрівлі та влаштування водостічної системи будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Шарівка;
- капітальний ремонт приміщень нежитлової будівлі Валківського БДЮТ;
- реконструкція будівлі Старомерчицького будинку культури;
- капітальний ремонт паталого-анатомічного відділення КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня»;
- поточний ремонт покрівлі Новомерчицького НВК 1-3 ст. ...


В ході наради було також детально розглянуто реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

У нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури відділу соціально-економічного розвитку Віктор Нестеренко, начальник фінансового управління Лариса Левчук, головний лікар КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району» Марина Орлова, директор КП «Вода» Валерій Бушнов, розробник проектно-кошторисної документації Олександр Левченко.

Підсумовуючи нараду було зазначено, що всі ці об`єкти мають важливе значення для розвитку нашого району і введення їх у експлуатацію дозволить вирішити ряд нагальних потреб валківчан. Тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб у визначені терміни усі вони були успішно реалізовані.