Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пряма лінія голови районної ради Холодного О.М. в режимі ON-LINE

18.02.2011

Сьогодні з 10.00 до 12.00 відбувається пряма телефонна лінія голови Валківської районної ради Холодного О.М. з мешканцями місцевих територіальних громад району щодо розвитку і удосконалення місцевого самоврядування в районі, діяльності місцевих рад району та вирішення актуальних питань місцевого значення.
Читайте докладніше на сайті відзеркалення прямої телефонної лінії в режимі ON-LINE в розрізі порушених проблем місцевого самоврядування та пошуку оптимальних шляхів їх розв’язання у територіальних громадах району.
До того ж, чекаємо Ваших звернень
як в телефонному режимі 5-10-59, 5-19-68,
так і на електронну пошту районної ради
(vlrada@kharkov.ukrtel.net)... Всього звернулося 24 мешканців району з різних болючих питань місцевого значення. Найбільше звернень надійшло із Сніжківської, Валківської, Огульцівської територіальних громад. Як загальна рекомендація після прямої лінії - рекомендовуємо мешканцям району інтенсивніше звертатися з клопотаннями до місцевих рад та до депутатів місцевих рад для подальшого опрацювання і вирішення актуальних місцевих проблем на підставі законодавчих процедур, передбачених для діяльності органів місцевого самоврядування базового рівня та депутатів місцевих рад району...


18.02.2011р. - 10.03
Лівашова Євдокія Іванівна (село Сніжків) Питання: Функціонування місцевої аптеки у Сніжківській територіальній громаді.Отримання і оформлення субсидії.
Відповідь голови районної ради Холодного О.М. (далі ГРР):
Буде вжито вичерпних заходів до кінця лютого щодо відновлення роботи у селі аптеки для задоволення потреб громади у ліках та медикаментах. Планується відкрити аптеку на території місцевої лікарні. Надано також ГРР консультації с приводу оформлення субсидії згідно чинного законодавства у 2011 році.
18.02.2011р. - 10.12
Губська Антоніна Сергіївна, село Сніжків.
Питання - діяльність аптеки у селі, клуб, вуличне освітлення, перукарня.
Аналогічна відповідь та консультація ГРР, роз’яснення щодо перспектив ремонтних робіт у клубі, пошук приміщення під перукарню, рекомендації сільській раді, затвердження місцевої програми відновлення і обладнання освітлення населених пунктів, питання додатково вивчається і на контролі ГРР.
18.02.2011р. - 10.15
Коняшенко Олександра Василівна, селище Старий Мерчик.
Недопущення закриття Будинку пристарілих у селищі через брак фінансування.
Питання на контролі, вишукуються шляхи надання додаткового фінансування для утримання соціальноважливого закладу до кінця поточного року.
18.02.2011р. - 10.19
Куріянова Антоніна , с. Сніжків
Аптека, її найскоріше відкриття
Аналогічні консультації і роз’яснення ГРР
18.02.2011р. - 10.25
Галина Григорівна Сметана
Транспортне сполучення, автобус
18.02.2011р. - 10.27
Євдокія Миколаївна, Сніжків
Аптека, будівництво місцевої церкви
18.02.2011р. - 10.35
Завгородько Надія Антонівна, село Черемушна
Здача в архів документів бувшого місцевого ПСП,
Оформлення субсидії, проблеми з листопада 2010 року.
Опрацьовується спільно з управлінням праці і соцзахисту населення РДА, оперативна робота із зверненнями громадян та порушено проблему своєчасного надання установами виконавчої влади у сфері соціального захисту відповіді громадянам на їх звернення і клопотання. Надано відразу відповідь Загородько Н.А. і роз’яснення через невідповідність ківлькості проживаючих у домоволодінні. 18.02.2011р. - 10.37
Шаптала Лариса Степанів, с. Сніжків
Ремонт даху багатоквартирного будинку
Взято для роботи і рекомендовано сільській раді сприяти у проведенні робіт.
18.02.2011р. - 10.39
Шевченко Валентина Сергіївна, с. Серпневе
Зоборгованість заробітної плати по ТОВ "Серпневе"
вивчається на рівні міжрайонної прокуратури
18.02.2011р. - 10.42
Халимон Надія Вікторівна, селище Ков’яги
Відкриття другого дитячого садка в селищі для задоволення потреб громади у дошкільній освіті. Інформування населення про рішення місцевої, районної рад, райдержадміністрації щодо даного питання.Надання пільг інвалідам згідно чинного законодавства. Проблема виплат "діти-війни"
Потреба у будівництві складає більше 1500,0 тис. грн.
Шукаються шляхи фінансування, закінчення повне оформлення проектно-кошторисної документації, звернення до обласних структур щодо надання цільової субвенції на ремонт згідно чинного проекту реконструкції дитсадка.
Планується у газеті "Сільські новини" відкритий розширений матеріал з розясненнями та рекомендаціями представників судової гілки влади.
18.02.2011р. - 10.49
Соколова Діна, місто Валки
Проблема "діти-війни"
Скарга на комунальників щодо якості надання послуг, їх обєму Рекомендовано звернутися до міськради щодо послуг, які реально надаються КП "Варіант" та відмовитися від послуг, що фактично не надаються підприємством.
18.02.2011р. - 10.58
Несен Валентина Іванівна, с. Сніжків
Аптека, Клуб, бібліотека,школа, туалет школи, нові робочі місця, працевлаштування молоді
Внесено пропопозиції до обласної програми економічного і соціального розвитку Харківської області щодо фінансування капітального ремонту клубу, школи. Готується проектно-кошторисна документація. у минулому році з районного бюджету виділено 65,0 тис. грн. на ремент котельні, придбання нових котлів. Ремонт туалетів - виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо обладнання туалетів внутрі приміщення школи, подано до обласної програми пропозиції щодо обладнання внутришкільних туалетів у цьому році. Проблема працевлаштування молоді у селі, звільнення пенсіонерів.
18.02.2011р. - 11.08
Карлова Любов Василівна, м. Валки
Спонсорська допомога щодо придбання сучасного відеопроектора для школи
18.02.2011р. - 11.12
Санжаровська Ганна Пилипівна, с. Шарівка
Робота олійниці, вигріб, санітарія прилеглої території Звернення районної ради до природоохоронної прокуратури з приводу упорядкування діяльності олійниці.
18.02.2011р. - 11.14
Винник Ганна Федосіївна, Сніжків
Закриття прокуратурою аптеки у селі Сніжків
Вирішується відкриття аптеки, пункту продажу ліків на базі місцевої лікарні.
18.02.2011р. - 11.16
Падалко Людмила Олександрівна, місто Валки
Виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, інвентаризація огородів, виділення ділянки для огородництва. Вирішується терміново Валківською міською радою, розв’язання давнього існуючого земельного конфлікту між громадянами Падалко і Воробей згідно чинного законодавства.
18.02.2011р. - 11.19
Настоятель Свято-Покровського Храму в селі Огульці отець Ігор.
Будівництво Храму у селі Огульці, оскільки фундамент закладено, освячено місце будівництва у центрі села і планується у цьому році продовжити будівництво стін, а коштів для цього місцевої релігійної громади бракує. Розробляються дальші спільні заходи залучення для цих цілей позабюджетних, спонсорських, благодійних коштів та пожертвувань громадян на будівництво Храму, проведення благодійних концертів, акцій за участю самодіяльних аматорських колективів Валківського району, пошук земляків-огульчан, які не проживають зараз в Огульцях і залучення їх фінансового-ресурсного потенціалу для актуальних потреб громади і будівництва місцевої святині.
18.02.2011р. - 11.24
Танько Раїса Василівна, с. Сніжків
Аптека у Сніжкові-проблема. Надано відповідні консультації і розкрито подальші плани стосовно відкриття аптеки на базі місцевої лікарні.
18.02.2011р. - 11.30
Коваленко Людмила Миколаївна, село Огульці
ремонт Огульцівського Будинку культури
Включення об’єкту будівництва Огульцівського Будинку культури у перспективний план економічного і соціального розвитку району на 2011-2015 роки.
Організаційно-змістовне сприяння районної влади у роботі і функціонуванні закладу культури у селі, який у цьому році передано із балансу місцевого ПСП "Огульчанське" у комунальну власність сільської громади.
18.02.2011р. - 11.43
Гамоліна Тетяна Захарівна, місто Валки
Дефіцит бюджетного фінансування дошкільної освіти міста Валки до кінця поточного 2011 року.
Оптимально використовувати наявні фінансові ресурси впродовж року та звертатися спільно до обласних керівник структур щодо виділення додаткової дотації вирівнювання диспропорції, підставно в рамках делегованих державою функцій обгрунтовуючи і вмотивовуючи ці клопотання.
18.02.2011р. - 11.51
Бухгалтер Мельниківської сільської ради
Питання взяття на баланс доріг місцевего значення
Наголошено ГРР щодо доцільності і необхідності прийняття доріг місцевого значення на баланс, у комунальну власність сільської громади як підставу для дальшого направлення цільових субвенцій на ремонт цих доріг та можливість прочистки цих же доріг у зимовий час на договірних засадах.
18.02.2011р. - 11.58
Вакал Любов Петрівна, с. Шарівка
викладання основ Православ’я Слобожанщини в загальноосвітніх навчальних закладах району, реалізація пілотного проекту на базі Шарівської школи. Опрацьовано в ході розмови ряд конкретних пропозицій щодо коректування існуючої навчальної програми факультативного курсу, організація проведення уроків на базі місцевих Храмів. Ці пропозиції буде направлено до Харківської академії безперервної освіти для опрацювання фахівцями по суті. До того ж, необхідно ретельно готувати фахівців педагогів у школах для подальшого впровадження уроків православ’я у школах.
Пряму лінію завершено!

Дякуємо всім за активність, небайдужість і увагу!

Всі питання взяті на особистий контроль голови районної ради і знаходяться у стані додаткового вивчення для подальшого вирішення.