Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Питання гуманітарної сфери та соціального захисту розглянули депутати – члени постійної комісії з гуманітарно-правових питань

07.11.2017

Під керівництвом голови комісії Наталії Сургай о 9.00 годині в районній раді відбулося засідання профільної депутатської комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

Відповідно до узгодженого порядку денного комісії депутатами розглянуті ряд питань, погоджені проекти рішень, підтримана пропозиція винести дані питання на розгляд сесії.

Про підсумки виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 - 2017 роки доповіла Наталія Осадча – перший заступник голови Валківської районної державної адміністрації…


Про стан роботи щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в районі звітувала Оксана Степанова – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Іван Горошко ознайомив членів комісії з пропозиціями райдержадміністрації щодо виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за рахунок місцевих бюджетів сільських, селищних рад Валківського району на 2017-2018 роки, ознайомив з розробленим відповідним Порядком відшкодування коштів залізниці та просив депутатів підтримати представлений проект рішення.

Всі розглянуті проекти погоджені профільною постійною комісією, винесені на розгляд сесії та запропоновані до затвердження.

На виконання протокольного доручення голови районної ради на вимогу депутата Гусейнової Н.П. постійної комісією розглянуто та проаналізовано інформацію, що надійшла з різних інстанцій у відповідь на депутатський запит Гусейнової Н.П. щодо правових підстав функціонування суб’єктів підприємницької діяльності на території м. Валки, діяльність яких пов’язана із гральним бізнесом.