Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ВОЙТЕНКО ВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району присвоєно ВОЙТЕНКО ВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ:

- голові Валківської районної державної адміністрації, відповідальному, ініціативному, уважному керівнику з високим почуттям обов’язку за доручену справу, який залучив мільйонні інвестиції в розвиток інфраструктури освіти, спорту, охорони здоров’я Валківщини;
- почесному голові районної федерації футболу, який започаткував у районі культурно-просвітницький захід «Тріумф чемпіонів» та протягом значного часу дбає про розвиток спортивної галузі, ветеранського спорту, футболу та підвищення престижу спортивного руху в районі;
- депутату Валківської районної ради VІ-VІІ скликань;
- члену постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики;
- патріоту своєї країни та краю, де народився…


Довідково з клопотання спортивної громадськості району.

Віктор Іванович Войтенко народився 05 серпня 1970 року у с. Шарівка Валківського району Харківської області де й проживає по цей час. Має вищу медичну освіту, працював головним лікарем Шарівської лікарні Валківського району Харківської області до 2002 року.

У 2000 році за ініціативи Войтенка Віктора Івановича у с. Шарівка був створений футбольний клуб «Магарач». який у 2002 році виграв перший кубок та став переможцем турніру «1000 команд» і отримав право представляти Україну та Харківську область зокрема на теренах родоначальників футболу - футбольних полях Англії, де провели дві зустрічі зі своїми однолітками з найсильніших англійських клубів: «Челсі» та «Лідс Юнайтед» та в обох перемогли.

У с. Шарівка завдяки підтримці Віктора Івановича Войтенка було споруджено один з перших у Харківській області футбольний майданчик зі штучним покриттям, а також реконструйовано футбольний газон та побудовано сільський стадіон, на якому клуб «Магарач», беручи участь у Чемпіонаті України, приймав команди з різних міст України, а вихованець клубу Войтенко Іван грав за команди вищої ліги Чемпіонату України.

У квітні 2015 року Віктор Іванович Войтенко був призначений на посаду голови Валківської районної державної адміністрації 02 квітня 2015 року. За час перебування на посаді зарекомендував себе, як відповідальний, ініціативний, уважний керівник з високим почуттям обов’язку за доручену справу. Багато уваги Віктор Іванович Войтенко, як керівник і як людина з активною життєвою позицією, приділяє розвитку фізкультури і спорту, популяризації здорового способу життя. За його ініціативи і підтримки започатковано культурно-просвітницький захід «Тріумф чемпіонів», де підводяться підсумки кожного спортивного року у Валківському районі.

Завдяки Віктору Івановичу, його небайдужості до здоров’я підростаючого покоління у тісній, плідній співпраці з депутатським корпусом району та за підтримки районної ради у Валківському районі успішно реалізовуються міні- проекти «Разом у майбутнє», спрямовані на залучення широких верств населення до занять спортом.

Так, у 2016 році здійснено капітальний ремонт покриття спортивного майданчика ДЮСШ «Спорт для всіх», вперше за останні роки з районного бюджету виділено 70,0 тис. грн. для придбання спортивного інвентаря для вихованців ДЮСШ «Спорт для всіх». В рамках реалізації заходів з енергозбереження за кошти районного бюджету здійснено заміну вікон та вхідних дверей на нові енергозберігаючі в адміністративній будівлі ДЮСШ. Профінансовано виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту будівлі ДЮСШ.

У 2017 році у галузі фізичної культури та спорту з метою створення належних умов для забезпечення якісної підготовки спортсменів району до участі в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях, подальшого розвитку та підтримки команд ігрових видів спорту, збереження існуючої мережі спортивних споруд району завдяки Віктору Івановичу Войтенку здійснено реконструкцію футбольного поля ДЮСШ «Спорт для всіх», облаштовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, ведеться капітальний ремонті спорткомплексу ДЮСШ «Спорт для всіх», а також виготовляється проектно-кошторисна документація для капітального ремонту важкоатлетичного залу.

Значну увагу Віктор Іванович приділяє розвитку футболу в районі. Завдяки його ініціативі та зусиллям у 2016 році 14 команд району взяли участь в Чемпіонаті району з футболу та 15 команд - в Чемпіонаті району з фут залу, у 2017 році - 13, що значною мірою сприяє підвищенню спортивного іміджу Валківщини.

Войтенко В.І. є почесним головою районної федерації футболу, користується заслуженим авторитетом у спортсменів та ветеранів спортивного руху Валківщини.

Клопотання про відзначення Віктора Войтена званням «Почесний громадянин Валківського району» також надійшли від трудових колективів галузі освіти та охорони здоров’я.