Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ПОХОДЯЩОМУ ВІКТОРУ ІПОЛИТОВИЧУ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно
ПОХОДЯЩОМУ ВІКТОРУ ІПОЛИТОВИЧУ:

- голові фермерського господарства «СТВ АГРО»,
- голові правління Валківської районної організації роботодавців АПК;
- соціально відповідальному, висококваліфікованому та вимогливому керівнику, який постійно надає благодійну допомогу жителям села і району, бюджетним установам та громадським організаціям;
- дипломанту Міжнародного форуму з розвитку фермерства «AGROPORT- 2017» в номінації «Кращий платник податків»;
- депутату Валківської районної ради VІ-VІІ скликань;
- члену постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології

за вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району, благодійну і громадську діяльність.


Довідково з клопотання управління агропромислового розвитку Валківської районної державної адміністрації.

Управління агропромислового розвитку Валківської районної державної адміністрації прохає відзначити званням «Почесний громадянин Валківського району» Походящого Віктора Іполитовича - голову фермерського господарства «СТВ АГРО» за визначні заслуги у розбудові аграрного сектору району, за благодійну і громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району.

Походящий Віктор Іполитович народився 18 травня 1961 року в м. Шахтарськ Донецької області. Свою трудову діяльність розпочав у 1985 році після закінчення Харківського Національного університету ім. Горького старшим лаборантом, науковим співробітником Харківського фізико - технічного інституту. Загальний трудовий стаж роботи складає 32 роки, з яких більше 12 років очолює фермерське господарство «СТВ АГРО» (с. Старі Валки Валківського району Харківської області).

Основними напрямками господарства є вирощування зернових і технічних культур. Щорічно використовує насіння районованих і перспективних сортів, високих репродукцій. Урожайність зернових та зернобобових культур по господарству склала за 2015 рік: 41,5 цн/га, в т.ч оз. пшениця 50,6 цн/га, кукурудза на зерно 70,0 цн/га, соняшник ’26,2 цн/га; за 2016 рік: 39,9 цн/га, в т.ч оз. пшениця 44,2 цн/га, кукурудза на зерно 58.9 ц/га, соняшник 24,9 цн/га; за 2017 рік: 36,7 цн/га, в т.ч оз. пшениця 41,5 цн/га, кукурудза на зерно 33,4 ц/га, соняшник 18,0 цн/га.

Господарство не має заборгованості по платежах до бюджету. Розрахунки по заробітній платі проводяться вчасно. Середньомісячна заробітна плата за 10 місяців складає 7104,0 грн. Розмір орендної плати по договорам оренди складає 10% від грошової вартості орендованої землі, виплачується вчасно та в повному обсязі. Велика увага приділяється питанням розвитку соціальної сфери села.

Функціонуючи в ринковій економіці, фермерське господарство під керівництвом Походящого Віктора Іполитовича забезпечує реальну економічну відповідальність за ефективність господарювання та здатність безперебійно виконувати фінансові зобов’язання перед своїми діловими партнерами, працівниками та державою.

Віктора Іполитовича знають і шанують в районі за добру вдачу і великий досвід роботи, яким він завжди готовий поділитися, часто звертаються за допомогою. Постійно надає спонсорську допомогу жителям села і району. За час роботи в господарстві зарекомендував себе як висококваліфікований і вимогливий керівник, відзначається наполегливістю, порядністю, принциповим ставленням до себе та оточуючих людей.

Походящий В.І. - голова правління Валківської районної організації роботодавців АПК. Депутат районної ради VI, VII скликання. Багаторічна сумлінна робота В.І.Походящого відзначена відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років незалежності України», Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації та Почесними грамотами Валківської районної державної адміністрації.