Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!
Привітання голови районної ради Віталія Оноші.


07.12.2017

Шановні керівники та працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці територіальних громад!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського взірця. У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Процес реформування в системі місцевого самоврядування сьогодні набув масштабності. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами, регіональними і державними справами…


Свято народовладдя спонукає усіх нас до ще більшого піклування про наш спільний дім – Україну. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Бажаю всім миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні. Нехай святковий день додасть натхнення та наполегливості, а надійними супутниками стануть розуміння і підтримка територіальних громад.

З повагою,
Голова Валківської районної ради
Оноша В.П.