Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо Заміського сільського голову Єфіменка М.В.
з почесним III місцем в обласному конкурсі КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2017 року


08.12.2017

У Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні були відзначені переможці цьогорічного обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».
Дипломи та грошові премії переможцям у чотирьох номінаціях вручили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із головою облдержадміністрації Юлією Світличною.
Відповідно до протоколу засідання обласної конкурсної комісії конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» від 21 листопада 2017 року лауреатом обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» у 2017 році у номінації «Кращий сільський голова» визначено Заміського сільського голову Михайла Єфіменка (III місце).
Валківська районна рада вітає Єфіменка М.В. з перемогою, дякує за гідне представлення місцевого самоврядування Валківщини на обласному конкурсі професійної майстерності та бажає дальших успіхів та досягнень. Також дякуємо за успішний виступ на обласному конкурсі і секретаря Високопільської сільської ради Ведмідь А.М., яка ввійшла до п’ятірки кращих посадовців місцевих рад області...


Звертаючись до переможців конкурсу, які за умовами змагань, на думку членів конкурсної комісії, найкраще впоралися із завданнями на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, вмінь щодо їх практичного застосування в роботі та завданнями на знання правил службового етикету, Сергій Чернов зазначив:
«Сумлінні і небайдужі, допитливі і фахові люди у місцевому самоврядуванні Харківщини – той потенціал, який дасть змогу маленьким і крупним територіям розвиватися. Виявляючи кращих посадовців серед працівників сільських, міських, районних рад, наш конкурс має на меті, насамперед, популяризувати професію.

Адже якісне врядування - широкий і різноплановий спектр адмінпослуг, які люди можуть отримувати на місцях. Сподіваюся, завдяки нашому конкурсу молодь дізнаватиметься про можливості, які відкриває для них служба в органах місцевого самоврядування. Бо, як і в кожній професії, енергія та запал молодості здатні породжувати якісно нові та креативні рішення».

У цьогорічному професійному змаганні взяв участь 31 конкурсант у чотирьох номінаціях: кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.
Грошова винагорода для переможців складає: за І місце - 10 тис. грн, за ІІ – 5 тис. грн, за ІІІ – 3 тис. грн.