Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені кращі представники місцевого самоврядування району

08.12.2017

Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджені за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, звитяжну сумлінну працю, відповідальність, толерантність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено:

- Яцину Юрія Дмитровича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання від Огульцівської громади;
- Котенко Тетяну Микитівну, керуючу справами виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Пилипенко Тетяну Петрівну, начальника відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Молодцову Ольгу Юріївну – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Валківської районної ради;
- Вєрєвську Ларису Павлівну – начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Валківської районної ради; ...


- Кривич Антоніну Іванівну, секретаря Валківської міської ради;
- Губську Тамілу Валентинівну, голову постійної комісії Валківської міської ради з питань Регламенту та гуманітарної політики;
- Дарагана Володимира Андрійовича, голову постійної комісії Валківської міської ради з питань екології, землекористування та будівництва;
- Литвина Сергія Івановича, голову постійної комісії Валківської міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності;
- Россоху Тетяну Іванівну, депутата Ков’язької селищної ради VІІ скликання, голову ветеранської організації селища Ков’яги;
- Аніпатову Олену Миколаївну, спеціаліста І категорії Старомерчицької селищної ради;
- Войтенко Аліну Олексіївну, депутата Баранівської сільської ради VІІ скликання;
- Мізяка Вадима Володимировича, депутата Баранівської сільської ради VІІ скликання;
- Мізяк Ларису Петрівну, депутата Баранівської сільської ради VІІ скликання; - Остапенко Галину Василівну, головного бухгалтера Благодатненської сільської ради;
- Коваля Юрія Анатолійовича, депутата Високопільської сільської ради VІІ скликання;
- Тупицю Сергія Свиридоновича, депутата Гонтово-Ярської сільської ради VІІ скликання;
- Бреславця Владислава Віталійовича, секретаря Заміської сільської ради VІІ скликання;
- Ольховську Валентину Степанівну, депутата Кобзарівської сільської ради VІІ скликання;
- Кохан Світлану Вікторівну, депутата Кобзарівської сільської ради VІІ скликання;
- Зіненко Наталію Олексіївну, члена виконавчого комітету Костівської сільської ради VІІ скликання;
- Гребініченко Віру Миколаївну, голову ветеранської організації с. Костів;
- Мякшина Вадима Вікторовича, депутата Мельниківської сільської ради VІІ скликання;
- Пилипенко Світлану Іванівну, секретаря Мельниківської сільської ради VІІ скликання;
- Москаленко Зою Іванівну, секретаря Минківської сільської ради VІІ скликання;
- Ковратенко Наталію Михайлівну, депутата Минківської сільської ради VІІ скликання, спеціаліста ІІ категорії;
- Макаренко Галину Іванівну, секретаря Новомерчицької сільської ради VІІ скликання;
- Омеляненко Тетяну Михайлівну, депутата Огульцівської сільської ради VІІ скликання;
- Заводовського Юрія Володимировича, депутата Олександрівської сільської ради VІІ скликання, голову постійної комісії з земельних спорів при виконавчому комітеті Олександрівської сільської ради;
- Халіна Олександра Володимировича, депутата Перекіпської сільської ради VІІ скликання;
- Звєрєву Людмилу Іванівну, депутата Сидоренківської сільської ради VІІ скликання;
- Холод Лідію Іванівну, головного бухгалтера Сніжківської сільської ради;
- Кравченко Тетяну Василівну, секретаря Черемушнянської сільської ради;
- Тугая Віталія Степановича, депутата Шарівської сільської ради VІІ скликання;
- Жакун Наталію Іванівну, спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника Шарівської сільської ради;
- Подгорну Зою Андріївну, завідувача військово-облікового бюро Шарівської сільської ради;
- Борщ Ольгу Іванівну, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Діжиченка Олександра Миколайовича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Однороба Віталія Олександровича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Олійника Ярослава Ігоровича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Полюховича Віктора Анатолійовича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Походящого Віктора Іполитовича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання;
- Супруна Віталія Павловича, депутата Валківської районної ради VІІ скликання.