Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутатський звіт Оноші В.П. – депутата районної ради, обраного Баранівською сільською громадою

16.12.2017

15 грудня у Баранівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів перед виборцями про свою депутатську роботу звітував депутат районної ради, голова ради VІІ скликання Віталій Оноша, обраний у 2015 році до органу місцевого самоврядування районного рівня Баранівською сільською територіальною громадою…


Протягом 2017 року за сприяння депутата вдалося вирішити ряд проблемних питань громади. А саме, встановлені нові вікна у місцевому ФАПі, на що з районного бюджету було виділено 25 тис. грн. На клопотання мешканців села Рогівка впорядковано щебенем дорогу по вулиці Лісна.

За сприяння депутата вирішувалися питання підключення до системи газопостачання приватних домогосподарств мешканців сіл Баранове та Рогівка.

Реагуючи на численні звернення односельців, депутатом була надана відповідна допомога у коригуванні маршруту пасажирського автобусу для зручності пасажирів. Також протягом року вирішувалися численні поточні проблемні питання за зверненнями громадян.

По завершенню депутатського звіту відбулося конструктивне спілкування виборців зі своїм депутатом, під час якого піднімалися питання, які хвилюють громаду. Всі підняті проблеми взяті Оношою В.П. під особистий контроль.