Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

18.12.2017

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень та до кінця року йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради. Головою районної ради Віталієм Оношою було оголошено про видання розпорядження «Про скликання ХХІІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання» та у зв’язку із цим визначені найважливіші завдання тижня, що розпочався, а саме: організація роботи профільних депутатських комісій, формування порядку денного позачергової ХХІІ сесії, підготовка і проведення пленарного засідання, яке відбудеться 21 грудня 2017 року о 10.00 годині...


Перед виконавчим апаратом головою ради окреслено коло основних завдань на поточний тиждень, серед яких, окрім підготовки та проведення позачергової сесії районної ради, участь в обласних та районних заходах, в т.ч. особиста участь голови ради у навчальному проекті Української асоціації районних та обласних рад «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку», що реалізується за підтримки Проекту «U-LEAD Європою».

Керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні питання, існуючі проблеми, у спільному діалозі напрацьовані шляхи їх розв’язання.

З розпорядженням голови районної ради щодо скликання позачергової сесії виконавчий апарат ради ознайомила керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Невідкладними питаннями позачергової сесії є затвердження основного фінансового документу району - районного бюджету на 2018 рік, розподіл вільного залишку районного бюджету, коригування кошторисів бюджетних установ та районного бюджету 2017 року, зняття з контролю Програм, дія яких завршена, ухвалення нових районних Програм, в тому числі Програми економічного і соціального захисту району на 2018 рік.

Як повідомила Тетяна Котенко, питання фінансового характеру, в т.ч. проект районного бюджету на 2018 рік та проекти нових районних програм будуть розглянуті сьогодні о 14.00 год. постійною комісією з питань бюджету, на засідання якої запрошені керівники бюджетних установ району.

На особливому контролі загального відділу районної ради залишається завершення складання та направлення до обласної ради узагальненого звіту про звернення громадян, про що доповів начальник відділу Геннадій Повстянко.

Про організацію роботи профільної постійної комісії та комісії з надання в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району поінформувала Тетяна Пилипенко – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району.

Про нове в законодавстві у сфері місцевого самоврядування повідомила начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату ради Лариса Вєрєвська, яка минулого тижня взяла участь у навчально-практичному семінарі для юрисконсультів місцевих рад, організованому Асоціацією ОМС Харківської області.

Про закриття бюджетного року, коригування кошторису районної ради, використання залишків коштів інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер районної ради Наталія Зягун.

Про захід, який заплановано на сьогодні та який відбудеться в районній раді о 13.00 год., поінформував заступник голови районної ради Юрій Яцина. Про діяльність органів місцевого самоврядування йтиметься під час зустрічі із делегацією Харківського представництва Української Академії Лідерства в рамках візиту до Валківського району.