Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Валківському районі інформує...

17.01.2018

Мода на імена. Як називають дітей валківчани?

Вибір імені для дитини починається іноді задовго до планування її народження. Хто з нас не мріяв: буде хлопчик - назву на честь дідуся, а дочку - ім’ям улюбленої ляльки. А коли нарешті дізнаєшся стать малюка, відразу починаєш перебирати популярні імена, щоб знайти те саме, яке ідеально підійде твоїй дитині.

Протягом минулого 2017 року на Валківщині вибір батьків дівчаток найчастіше зупинявся на іменах Софія, Ангеліна, Анастасія, Катерина та Вероніка. Серед чоловічих імен найпопулярнішими були: Артем, Тимофій, Ярослав, Максим та Олександр…


Деякі ж молоді батьки вирішували давати своїм дітлахам досить незвичні імена такі як Аіда, Міра та Саміра. Хлопчиків почали називати Дамір, Добриня та Гордій. Згадали про ім’я Серафима та Єлисей.

Нагадаємо, зареєструвати новонародженого батьки повинні у 30-денний термін за місцем реєстрації батьків чи одного з них або фактичним місцем народження дитини. З травня 2016 року це можна зробити не лише у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, а й у пологовому відділенні, де малюк з’явився на світ.

Л.М.Губська в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області