Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

12.02.2018

Про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень йшлося сьогодні під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради.

Серед найважливіших невідкладних завдань тижня, що розпочався, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, - завершення роботи з матеріалами чергової сесії, що відбулася 8 лютого; доопрацювання рішень та районних Програм з врахуванням пропозицій депутатів, підтриманих депутатським корпусом; друк та розсилка затверджених рішень районної ради.


До того ж, перед виконавчим апаратом головою ради окреслено коло основних завдань на поточний тиждень, серед яких:

- контроль за виконанням ухвалених рішень стосовно реєстрації новостворених/реорганізованих комунальних установ та закладів;

- оприлюднення всіх затверджених рішень та протоколу пленарного засідання сесії на сайті районної ради;

- надання юридичних консультацій керівництву КП БТІ та КП «Вода» на їх клопотання;

- організаційно-методичний супровід трьох міні-проектів, підтриманих рішенням районної ради та рекомендованих до участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» та інші питання.

В тому числі під час наради відбулося обговорення участі команди районної ради у загальнорайонному святкуванні «Валківської Масляної».

Керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні робочі питання, існуючі проблеми, у спільному діалозі напрацьовані шляхи їх розв’язання, виокремлені першочергові завдання.