Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В ході розширеної апаратної наради РДА за участю голови районної ради та керівників місцевих рад району розглянуто чотири питання

12.02.2018

12 лютого в залі засідань райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулася чергова апаратна нарада голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з керівниками місцевих рад району, громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, закладів, установ та районних служб.


В ході апаратної наради розглянули питання:

Про зміну порядку надання інформації до управління праці та соціального захисту населення про наявні газові прилади абонентів інформував МУЛЯРЧУК Володимир Васильович, начальник Валківської дільниці Зміївського територіального відділення ПАТ «Харківгаз».

Про організацію роботи розпорядників та одержувачів коштів по запровадженню автоматизованої системи «Е-звітність» інформував ПОНОМАРЕНКО Юрій Миколайович, начальник управління Державної казначейської служби України у Валківському районі.

Про передачу земель об`єднаних територіальних громад з державної у комунальну власність інформував ГУСЄВ Володимир Олександрович, начальник відділу у Валківському районі Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Про підсумки Відкритого Чемпіонату з футзалу та підсумки спортивних заходів, проведених у 2017 році інформував ДЕТЮК Віктор Петрович, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.